News
2021/10/02
Jak zlikwidować szarą strefę w branży hazardowej i zwiększyć wpływy do budżetu państwa – posiedzenie Parlamentarnego Zespołu ds. Ochrony Praw Konsumentów i Przedsiębiorców

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że zostaliśmy zaproszeni na najbliższe posiedzenie Parlamentarnego Zespołu ds. Ochrony Praw Konsumentów i Przedsiębiorców, które odbędzie się online w dniu 12 października br. (wtorek), początek o godz. 13.00.

Tematem spotkania będzie: Jak zlikwidować szarą strefę w branży hazardowej i zwiększyć wpływy do budżetu państwa. Posiedzenie poświęcone będzie omówieniu propozycji konkretnych rozwiązań legislacyjnych.

Wśród zaproszonych gości jest m.in. prof. dr hab. Konrad Raczkowski, autor opracowania „Opinia w sprawie możliwości zwiększenia dochodów budżetu państwa z działalności gospodarczej w sektorze gier hazardowych i zakładów wzajemnych”:
(https://iptg.pl/wp-content/uploads/2021/09/Prof_Raczkowski_Opinia_PODATEK_HAZARD.pdf).

Do udziału w spotkaniu zaproszenie otrzymali także przedstawiciele z resortu finansów, sprawiedliwości, Najwyższej Izby Kontroli, Urzędu Ochrony Praw Konsumentów i Konkurencji oraz przedsiębiorcy.

Zaproszenie znajdą Państwo pod poniższym linkiem:

Zaproszenie na posiedzenie Zespołu ds. Ochrony Praw Konsumentów i Przedsiębiorców